Wydarzenie: Motywacje blaski i cienie biznesu.
Wydarzenie: Motywacje blaski i...

Dołącz do nas

Zostań firmą członkowską Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu.

IPH w Toruniu to instytucja otoczenia biznesu powołana przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Dlatego z pasją pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. Jeśli poszukujesz skutecznych sposobów na polepszenie funkcjonowania swojego biznesu, to dobrze trafiłeś/aś.

Jako organizacja non-profit działamy na podstawie statutu, który określa cele i misję organizacji. Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

 

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu

  • 1. Zadzwoń (691 253 736) lub napisz (pietrowski@iph.torun.pl), Łukasz odpowiada w IPH za relacje z firmami członkowskimi - zadba o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej organizacji. Środki na szkolenia? Pożyczka pod inwestycje? Partnerstwo w ramach wydarzeń? Zacznijmy działać już dziś!
  • 2. Wiesz czym się zajmujemy i chcesz dołączyć do IPH od razu? Uzupełnij i podpisz dokumenty członkowskie i prześlij skan na adres pietrowski@iph.torun.pl.
  • 3. Sprawdź wysokość składki członkowskiej (która jest uzależniona od wielkości firmy) i daj się przekonać do członkostwa podczas jednego z naszych wydarzeń. Do zobaczenia wkrótce!

Referencje

IPH

Z Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu jesteśmy związani od 2013 roku. Wspólnie angażujemy się w projekty wspierające lokalną przedsiębiorczość - m.in. organizację konferencji "Firma Przyszłości" i budowę Intelligent Business Centre Lab. IPH to nasz Partner w biznesie - wzajemnie możemy na siebie liczyć niezależnie od okoliczności.

Monika Rosowska, Ekspert ds. Marki w Banku Spółdzielczym w Toruniu, wkrótce Nicolaus Bank
IPH

Naszym wspólnym celem jest wspieranie przedsiębiorców. Z powodzeniem współpracujemy w ramach wielu projektów. Przy takim zaangażowaniu jestem spokojny o rozwój gospodarczy Torunia i regionu.

Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
IPH

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu z którą współpracujemy to nie instytucja. To pomocna dłoń, to spiritus movens.IPH prowadzi szkolenia, przekazuje wiedzę, poszerza horyzonty. Wszystko po to, by nasze biznesy rosły w siłę. Dziękujemy.

Ola Manewicz, Marketing & Sales Manager, GRAFFICO Centrum Reklamy
IPH

Kilka lat współpracy zaowocowało wykreowaniem jednego z najważniejszych biznesowych eventów w Polsce – konferencji Firma Przyszłości, która była początkiem wspólnej drogi z IPH. Niezmiennie cenimy wymianę pomysłów, „burzę mózgów” podczas prac przy kolejnym wydarzeniu. Jako członek IPH Art4media ma przyjemność uczestniczyć w spotkaniach integracyjnych z przedsiębiorcami oraz poszerzać wiedzę na temat aktualnej sytuacji na rynku.

Michał Siemieniecki, CEO Art4media
IPH

Przynależność do IPH stwarza mi doskonałą przestrzeń do budowani marki specjalisty. Na bieżąco na zasadach partnerstwa towarzyszy w prowadzeniu biznesu.

Grażyna Mikusek, Coach
IPH

Dzięki szerokiej bazie firm należących do IPH mogliśmy dotrzeć z naszą ofertą fotowoltaiki dla biznesu i inwestycji w farmy fotowoltaiczne, jako lokaty kapitału. Sieć powiązań jaką tworzy Izba jest unikatowa w skali regionu, warto tu być.

Cezary Wujciński, Wiceprezes Zarządu Eprosument S.A.

Najczęściej zadawane pytania:

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, w skrócie IPH w Toruniu, jest niezależną organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą przedsiębiorców na zasadzie dobrowolności, mającą osobowość prawną, o numerze KRS 0000074925, działającą na podstawie przepisów Ustawy z dnia 30 maja 1989 r. „O izbach gospodarczych”, Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. „Prawo o stowarzyszeniach”, ustawy o organizacjach pracodawców z dnia 23 maja 1991 r. i Statutu dostępnego TUTAJ

IPH stwarza możliwości – organizuje spotkania, warsztaty, przekazuje informacje, doradza i pomaga w promocji. Aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty ze współpracy niezbędne jest zaangażowanie obu stron – naszych konsultantów oraz firm zrzeszonych. Nasze działania opieramy się na zasadach partnerstwa.

Aby dołączyć do firm zrzeszonych w IPH i czerpać korzyści z siły wspólnoty należy wypełnić dokumenty członkowskie znajdujące się TUTAJ oraz zapłacić składkę członkowską, której wysokość w zależności od rozmiaru firmy wynosi od 400 zł (1-5 pracowników) do 4 500 zł (100+ pracowników) rocznie.

Cytujać paragraf 16 Statutu:

Członkowie Izby zobowiązani są do: 

1) przestrzegania postanowień statutu oraz uchwał organów Izby; 

2) aktywnego udziału w realizacji statutowych celów Izby; 

3) regularnego opłacania składek członkowskich; 

4) przestrzegania zasad etyki zawodowej przyjętych w obrocie gospodarczym; 

5) uaktualniania danych zawartych w deklaracji członkowskiej;

6) działaniem i postawą dbać o dobre imię Izby.

Składki członkowskie opłacone z tytułu przynależności do Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 30 lit. b ustawy z dnia  26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych do wysokości łącznie nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty odpowiadającej 0,25% kwoty wynagrodzeń wypłaconych w poprzednim roku podatkowym, stanowiących podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne; jeżeli przedsiębiorca nie wypłacał tych wynagrodzeń, kwota składek zaliczana do kosztów uzyskania przychodów w roku podatkowym nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej kwocie 250 zł oraz art. 16 ust. 1 pkt. 37 lit. c ustawy z dnia  15 lutego 1992  r. o podatku dochodowym od osób prawnych do wysokości łącznie nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty odpowiadającej 0,25% kwoty wynagrodzeń wypłaconych w poprzednim roku podatkowym, stanowiących podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne;”

IPH to organizacja non-profit której celem jest wspieranie przedsiębiorczości na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego, w szczególności Torunia i okolic. 

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi firmami, które wspólnie chcą angażować się w wartościowe inicjatywy i zwiększać gospodarczy potencjał naszego regionu. Niezależnie od rozmiaru i branży – każda firma jest mile widziana.

Napisz do nas

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.