Wydarzenie: WEBINAR „Jak prowadzić szkolenia i...
Wydarzenie: WEBINAR „Jak prowadzić...

Latest Past Wydarzenia

WEBINAR „Jak prowadzić szkolenia i spotkania online”

2020 przeniósł nasze życie do internetu. W sieci spotykamy się ze znajomymi, pracujemy, bawimy się i uczymy. Badania pokazują, że praca zdalna zagości w naszym życiu na dłużej Jeśli planujesz organizację szkoleń / spotkań przez internet, ten krótki webinar jest dla Ciebie!   ZAPISY:

Jak bez stresu rozliczyć subwencję z PFR – WEBINAR – ZAPISY ZAKOŃCZONE!

UWAGA! ZAPISY NA WEBINAR ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.  CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu zaprasza na webinarium pt.: „Jak bez stresu rozliczyć subwencję z PFR” Cele webinarium: Uzyskanie informacji dotyczących zasad prawidłowego rozliczenia subwencji z PFR. Odbiorcy webinarium: Księgowe oraz inni Przedstawiciele przedsiębiorców zainteresowani uzyskaniem informacji na temat zasad prawidłowego rozliczenia subwencji w PFR. Prowadzący: Beata Boruszkowska – Przedsiębiorca, księgowa, analityk i...

Projekt dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – Poddziałanie 1.4.2 – Wsparcie MŚP poprzez instytucje otoczenia biznesu. Informacja o celach projektu, planowanych efektach, jego wartości i wkładu Funduszy Europejskich znajduje się TUTAJ.