Wydarzenie: GOOD DEAL – stacjonarne warsztaty...
Wydarzenie: GOOD DEAL –...

Jakie mamy efekty?

Zobacz nasze osiągnięcia, sukcesy i kluczowe wydarzenia w telegraficznym skrócie

1989

Polska rodzi się na nowo, powstaje gospodarka wolnorynkowa a wraz z nią nowa organizacja biznesowa – Izba Gospodarcza Województwa Toruńskiego.

2003

Założenie Centrum Szkoleniowo - Doradczego IPH, które pomaga przedsiębiorcom z regionu w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

2004

Ciągłe doskonalenie się IPH jako organizacji zostaje potwierdzone międzynarodową akredytacją, czyli Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

2004

Polska wchodzi do Unii Europejskiej - IPH specjalizuje się w pozyskiwaniu środków unijnych i prowadzeniu złożonych biznesowo projektów.

2005

Włączenie IPH do Krajowego Systemu Usług dla MŚP. Od tego momentu w pełni profesjonalnie i jednolicie w całej Polsce są realizowane usługi doradcze, szkoleniowe i informacyjne dla przedsiębiorców.

2009

Uhonorowanie IPH Medalem "Thorunium" przez Prezydenta Miasta Toruń - za zasługi dla rozwoju gospodarczego miasta.

2010

Sieciujemy się w ramach Krajowej Izby Gospodarczej. Wspólnie z innymi Izbami uczymy się i wymieniamy doświadczenia jak pomagać przedsiębiorcom w rozwoju.

2011

Rozpoczyna działanie Punkt Konsultacyjny pod akredytacją Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Obsługujemy przedsiębiorców, którzy chcą sięgnąć po środki unijne.

2012

Uczestniczymy w założeniu Sejmiku Gospodarczego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

2013

Urealniamy współpracę nauki i biznesu w zakresie innowacji i transferu technologii głównie w branży gastronomiczno-hotelarskiej.

2016

Realizujemy własny projekt: "Kurs na eksport". Świadczymy usługi doradcze dla eksporterów, które są "szyte na miarę".

2017

Z sukcesem startujemy z największą bezpłatną konferencją dla biznesu w województwie kujawsko-pomorskim pn. "Firma Przyszłości". Konferencja staje się najważniejszym wydarzeniem networkingowym i edukacyjnym dla przedsiębiorców z regionu. Dlatego organizujemy ją co roku (2018 - II edycja, 2019 - III edycja, 5.10.2021 - planowana IV edycja)

2019

Obchodzimy jubileusz 30-lecia istnienia IPH w Toruniu - Uroczyście świętujemy :)

2020

Ten rok jest dla Ciebie - Stań się częścią naszej historii
Stań się częścią tej historii