AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy

Szanowni Państwo,

Podobnie jak Wy, AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. (www.aaeuro.pl) jest członkiem Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Z uwagą i pewnym niepokojem obserwujemy sytuację gospodarczą w naszym kraju.

Obecnie większość z nas stara się wykonywać samodzielnie czynności, które do tej pory zlecaliśmy innym, by zaoszczędzić środki finansowe. Są jednak kwestie, które są zbyt ważne, by odłożyć je „na później”, ponieważ będą procentować w przyszłości.  W firmie z pewnością są to działania związane z dbaniem o kapitał ludzki.

Rekrutacja pracownika z wielu względów może okazać się dużym wyzwaniem dla firmy. Doskonale o tym wiemy, ponieważ zajmujemy się nią na co dzień. Konkurencyjność rynku pracy, specjalistyczne stanowiska, brak możliwości dotarcia do interesujących kandydatów – to problemy, z którymi często borykają się przedsiębiorcy.

Jako Partner biznesowy chcielibyśmy zaproponować Państwu wsparcie w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych. Dla członków IPH przygotowaliśmy więc specjalną propozycję.

To co możemy zaoferować, to z pewnością:

  •  Elastyczność w procesie zatrudnienia – dopasujesz poziom zatrudnienia do własnych, bieżących potrzeb
  •  Optymalizację kosztów - zaplanuj wydatki związane z realizacją obecnych i przyszłych zamówień
  •  Skuteczność - mamy doświadczenie w doborze kadry i zarządzaniu elastycznym zespołem pracowników
  •  Success fee i aż 3 miesiące gwarancji – bez zaliczek, płacisz za efekt i spokojnie możesz sprawdzić umiejętności i wiedzę zrekrutowanego kandydata
  •  Oszczędność czasu zlecając nam rekrutację pracowników
  •  Zyskają Państwo dostęp do bazy kandydatów (również z Europy)
  •  Zatrudnimy najlepszych specjalistów w danej dziedzinie

Do Państwa dyspozycji dedykujemy doświadczony zespół ekspertów, który do każdego zadania podchodzi z entuzjazmem, pasją oraz zaangażowaniem. Realizujemy nawet najtrudniejsze projekty i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszam do kontaktu! Z pewnością przygotujemy dla Państwa korzystne rozwiązanie.

Ewelina Parda, Branch Manager, AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. (tel. 795-514-713, ewelinaataaeuro [dot] com)