Konferencja "Firma przyszłości"

Firma Przyszłości to wydarzenie stworzone przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu z myślą o problemach i wyzwaniach, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy.

6 czerwca 2018 roku odbyła się druga edycja  Konferencji Firma Przyszłości organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu. Tegoroczna edycja była  jednym z największych wydarzeń biznesowych w regionie. Poświęcona  była niezwykle aktualnej tematyce związanej z najnowszymi trendami w obszarach finansów, inwestycji, marketingu i transformacji cyfrowej.

Firma Przyszłości - geneza wydarzenia.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu organizuje różnego rodzaju wydarzenia. Dotychczas przygotowywane konferencje były na znacznie mniejszą skalę, głównie z uwagi na ich bardzo wąski zakres (branżowy).

W 2017 roku zespół IPH zauważył potrzebę Przedsiębiorców poznania ogólnych trendów panujących w makro i mikro otoczeniu, które mają  istotny wpływ na prowadzenie ich działalności.

Dlaczego Firma Przyszłości?

W trakcie mnóstwa rozmów, szeregu spotkań pojawił się jeden wspólny mianownik – niepewna przyszłości i panujące warunki… Dlatego też postanowiliśmy pod hasłem  „Firma Przyszłości” przekazać jak najwięcej wiedzy i inspiracji. Wtedy rozpoczęliśmy pracę nad I edycją, która przyciągnęła ponad 200 osób.

To był największa gratyfikacja za trud włożony w przygotowanie tego wydarzenia: ludzie i ich pozytywne opinie. Rok później stwierdziliśmy, że Ci, którzy nam zaufali poprzednio zasługują na jeszcze lepsze wydarzenie. I tak powstał pomysł i wyzwanie  jednocześnie, zorganizowania konferencji w prestiżowej przestrzeni toruńskich Jordanek.

Zaczęło się od miejsca a zaraz potem powstał program „szyty na miarę”. Zaprosiliśmy wybitnych ekspertów znanych ze świata mediów i biznesu. Prelekcję otwierającą wygłosił znawca problematyki gospodarczej prof. Leszek Balcerowicz, który drugą część wystąpienia przeznaczył na swoją ulubioną formę, czyli dyskusję z uczestnikami. Nie możemy nie wspomnieć o innych wspaniałych prelegentach: m.in. Magdalena Dziewguć, szefowa Google for Work, Maciej Filipkowski, który o startupach wie prawie wszystko, Marek Zuber, znany ekonomista i analityk rynków finansowych, Aleksander Łaszek – główny ekonomista FOR, a także eksperci i praktycy w dziedzinie marketingu - Marcin Maj i Rahim Blak. Zarówno w trakcie pierwszej jak i drugiej edycji  nie zabrakło przedstawicieli toruńskich firm,  m.in. Maciej Jóźwicki, prezes Marwitu czy Adam Rudnicki z Grupy Neuca. Konferencję poprowadził znany torunianin Maciej Dowbor.

Według opinii uczestników, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego, konferencja zaskoczyła również innowacyjną formą. W tym roku oprócz wykładów i networkingu bardzo duża przestrzeń pozostawiona była na interakcje z uczestnikami. Można było zadawać pytania prelegentom przed konferencją za pośrednictwem strony wydarzenia oraz w trakcie ich wystąpień dzięki specjalnej aplikacji.

Wyniki ankiety wypełnionej przez uczestników tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że to dobry kierunek. Ankietowani docenili wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny a ponad 70% wskazało jednoznacznie, że wiedzę zdobytą w trakcie konferencji wprowadzą do swoich firm.

Zatem, do zobaczenia za rok!

Relacja z II edycji konferencji - tutaj

 

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to Twoja firma!

Więcej informacji na stronie wydarzenia
www.firmaprzyszlosci.com.pl

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Kwiatkowska
Tel. kom. 885 230 843
kwiatkowskaatiph [dot] torun [dot] pl


Czas pozostały do konferencji

2018/06/06 09:00:00