Wydarzenie: Debata o gospodarce z kandydatami...
Wydarzenie: Debata o gospodarce...

Bacto-Tech Sp. z o.o.

Tworzymy naturalne, bezpieczne i skuteczne bioprodukty
Naszym głównym celem jest opracowywanie i udostępnianie ekologicznych preparatów bioaktywnych, których skład stanowią mikroorganizmy i inne naturalne substancje wspomagające. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz wiedza, dzięki którym jesteśmy w stanie samodzielnie tworzyć wysokiej jakości skuteczne biopreparaty.

Dbamy o ochronę środowiska
Technologia opracowana przez BactoTech umożliwia nam oferować preparaty, które cechują się większą efektywnością bez konieczności stosowania toksycznych substancji chemicznych. Mikroorganizmy zawarte w naszych produktach w sposób naturalny wspomagają uprawy i wpływają na lepszy wzrost roślin, a także przyspieszają proces biologicznego rozkładu zanieczyszczeń.

Każdy preparat zawiera wysokie stężenie drobnoustrojów, dzięki czemu bioprodukty BactoTech są nie tylko ekologiczne, ale także bardzo wydajne. Specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii, pochodzące z naturalnych siedlisk na terenie Polski, cechują się wysoką aktywnością metaboliczną i skutecznością. Mikroorganizmy obecne w preparatach BactoTech nie są modyfikowane genetycznie, a ich stosowanie nie wpływa negatywnie na środowisko.

Zainwestuj lub zadaj pytanie

W tym celu wypełnij poniższy formularz kontaktowy