Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży przed świętami...
Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży...

Open Link Sp. z o. o.

Jesteśmy spółką typu spin-off, tworzymy zaawansowane technologicznie rozwiązanie dedykowane branży poszukiwawczej. Pierwsza polska platforma do akwizycji i analizy danych sejsmicznych wykorzystująca bezzałogowe statki powietrzne to prawdziwy game changer, który ma szansę zwiększyć efektywność poszukiwania złóż na świecie.

Open Link Sp. z o.o. na zlecenie Instytutu Wspierania Nowych Technologii oraz Centrum Transferu Technologii UMK realizuje DroneTech World Meeting – organizowane od 2016 roku wydarzenie skupione wokół pojazdów i systemów bezzałogowych oraz autonomicznych, a także wokół wirtualnej rzeczywistości. Podczas dwóch dni jego trwania producenci bezzałogowców mają szansę nie tylko zaprezentować swoje rozwiązania w trakcie części targowej, ale także wymieniać się wiedzą, myślą, doświadczeniami i pomysłami z naukowcami, odbiorcami technologii podczas konferencji naukowej. Więcej: www.dronetech-poland.com

Zainwestuj lub zadaj pytanie

W tym celu wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Projekt dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – Poddziałanie 1.4.2 – Wsparcie MŚP poprzez instytucje otoczenia biznesu. Informacja o celach projektu, planowanych efektach, jego wartości i wkładu Funduszy Europejskich znajduje się TUTAJ.