Wydarzenie: Mów, gdy niebezpiecznie milczeć –...
Wydarzenie: Mów, gdy niebezpiecznie...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Motywacje blaski i cienie biznesu.

13 marca @ 13:00 - 15:00

Zapraszamy na networking “Motywacje blaski i cienie biznesu.”

Data: 13 marca 2024 r. (godz. 13:00 – 15:00)

Gdzie: Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, ul. Sportowa 18-20. Budynek IBCL, IV piętro.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, na którym o historii swojego sukcesu i drodze do osiągnięcia celów opowiedzą cztery kobiety biznesu: Anna Duszyńska, Monika Gotlibowska, Ewa Korecka, Irmina Marcinkiewicz. Oprócz okazji do wysłuchania inspirujących historii będzie też możliwość poznania sięwymiany doświadczeń i pomysłów, czy nawiązania kontaktów biznesowych. Zapewniamy: kawę, ciasto i super atmosferę.


ANNA DUSZYŃSKA – Clean Way

Z wykształcenia socjolog, absolwentka studiów podyplomowych – Trener biznesu. Dodatkowo studiując podyplomowo Komunikację Społeczną i Public Relations nauczyła się marketingowego podejścia do zarządzania i budowania złożonymi kampaniami informacyjnymi. Od 16 lat razem z Mariuszem Duszyńskim działa w branży profesjonalnego utrzymania czystości, prowadząc firmę handlowo- usługową Clean Way. Od tego czasu z dużym zaangażowaniem pomaga zwiększać świadomość poziomu czystości i higieny w pracy, szkołach i instytucjach użyteczności publicznej. Wierzy, że prowadząc inicjatywy społeczne i szeroko pojętą edukację ekologiczną, zmieniając nawyki higieniczne wśród społeczeństwa, wnosimy cząstkę tego co teraz i w przyszłości jest najważniejsze – zdrowie i czyste środowisko. Prywatnie szczęśliwa żona i dumna mama trzech fantastycznych synów. Miłośniczka rękodzieła, pasjonatka zdrowego stylu życia, energię czerpie ze sportu, a relaks znajduje w pracy w ogrodzie.


Menadżer operacyjny z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zespołów oraz zarządzaniu ludźmi, od 19 lat związana z rynkiem pracy.  Dziś pełni funkcję Prezes Zarządu FlexHR – spółki specjalizującej się w zarządzaniu talentami (rozwój pracowników, candidate experience, szkolenia), w elastycznych formach zatrudnienia oraz Członka Zarządu spółki FlexService – outsourcing kadrowo-płacowy. Członkini Powiatowej Rady Rynku Pracy – organu doradczego Prezydenta Miasta Torunia w zakresie polityki rynku pracy; Partner Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej; Wykładowczyni i opiekun kierunków studiów podyplomowych oraz MBA, Członkini Komisji ds. Jakości Kształcenia; Asesor projektów Assessment/Development Centre. Pomysłodawczyni i współtwórca HR CAFE, cyklicznych spotkań dedykowanych praktykom HR i biznesu oraz konferencji HR W BIZNESIE. Cechuje ją zorientowanie na cele i nastawienie na rezultat. Jest entuzjastką biznesowego podejścia w HR, mecenasem zmian z funkcji menadżera ZZL na partnera strategicznego oraz eksperta biznesowego z zachowaniem „ludzkiego” wymiaru HR.


Humanistka i psycholożka. Wiecznie naładowana bateria pozytywnego myślenia i wulkan energii. Cechuje ją pasja do kreatywnego myślenia i nieograniczona fantazja. Posiada dużą praktykę w zarządzaniu procesem projektowym oraz zespołem dla światowych marek. Oto atrybuty  zamknięte w zaledwie trzech literach MSU: od 2003 Musi Się Udać, a od 2023 roku Marketing Solutions Unlimited,  toruńskiej GLOBALNEJ agencji marketingowej, której jest właścicielką. Z pasji do nauki chętnie i aktywnie współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca. Wspiera, m.in. aktywność seniorów, kobiet, młodzieży – realizując programy z  budowania marki osobistej, przedsiębiorczości, architektury informacji. Pomaga też młodzieży w zdobyciu zawodu – w tym celu stworzyła projekt: Copyspot. Eksperci po godzinach. Współpracuje z Biurem Karier UMK, jest w gronie Rady Interesariuszy Wydziału Humanistycznego UMK, nadzorującej programy studiów. Spośród nagród, które udało jej się zdobyć, warto wymienić: tytuł Menadżer Roku 2017 w konkursie „Gazety Pomorskiej”, czy też III miejsce w plebiscycie Kobieta Biznesu 2016.


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji, feministka, działaczka społeczna. Bardzo bliskie są jej prawa kobiet we współczesnym świecie, dlatego w 2014 roku zorganizowała panel dyskusyjny na temat Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. W latach 2015-2018 działała w Radzie Społecznej ds. rozwoju społeczno-gospodarczego Zespołu Staromiejskiego, w której pełniła funkcję z-cy przewodniczącego. W latach 2017 – 2019 roku zaangażowana w działalność Fundacji Instytut Myśli Demokratycznej – think tank Roberta Biedronia, od 2018 do 2019 roku Członkini Zarządu w Fundacji.  Za swoją działalność biznesową została doceniona i nagrodzona przez tygodnik Toronto tytułem Kobiety Torunia 2016 w kategorii Biznes. W roku 2017 i 2018 nominowana przez lokalne media do tytułu Osobowości Roku. Od stycznia 2019 roku Prezeska Fundacji #Aktywna


  Mikroprzedsiębiorstwo (1-9 zatrudnionych)Małe przedsiębiorstwo (10-49 zatrudnionych)Średnie przedsiębiorstwo (50-249 zatrudnionych)Duże przedsiębiorstwo (ponad 250 zatrudnionych)

   

  Szczegóły

  Data:
  13 marca
  Godzina:
  13:00 - 15:00
  Kategorie Wydarzenie:
  ,