Wydarzenie: Mów, gdy niebezpiecznie milczeć –...
Wydarzenie: Mów, gdy niebezpiecznie...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Spotkanie – Networking – Poznajmy się.

10 kwietnia @ 13:00 - 15:00

Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, które będzie okazją do nawiązania kontaktów. Nasze Spotkanie to unikalna okazja, aby otworzyć drzwi do nowych możliwości, rozwinąć swoją sieć kontaktów zawodowych i zdobyć inspirację od osób, które osiągnęły wyjątkowe sukcesy w swoim obszarze działalności.

Data: 10 kwietnia 2024 r. (godz. 13:00 – 15:00)

Gdzie: Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, ul. Sportowa 18-20. Budynek IBCL, IV piętro.

Dlaczego warto wziąć udział?

SPOTKANIE:  Przy kawie, ciastku i w super atmosferze będzie okazja do poznania sięwymiany doświadczeń i pomysłów, czy nawiązania kontaktów biznesowych. Przyjdź, przedstaw siebie i swoją firmę.

NETWORKING: Nasze spotkanie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z profesjonalistami o podobnych zainteresowaniach i celach. Tworzenie relacji zawodowych ma ogromne znaczenie dla rozwoju firmy i kariery zawodowej.

INSPIRACJA:  To spotkanie to doskonałe źródło motywacji i pomysłów.

Przyjdź na spotkanie, wykorzystaj tą okazję, aby zyskać nowe umiejętności, wiedzę i inspirację potrzebną do rozwoju Twojej firmy.

  Mikroprzedsiębiorstwo (1-9 zatrudnionych)Małe przedsiębiorstwo (10-49 zatrudnionych)Średnie przedsiębiorstwo (50-249 zatrudnionych)Duże przedsiębiorstwo (ponad 250 zatrudnionych)

  Szczegóły

  Data:
  10 kwietnia
  Godzina:
  13:00 - 15:00
  Kategorie Wydarzenie:
  ,