Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży przed świętami...
Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży...

Idea Spin sp. z o.o.

Firma powstała jako spółka spin off Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w której interdyscyplinarne zespoły studentów i naukowców wspólnie tworzą innowacje i budują przewagę konkurencyjną firm i instytucji. IdeaSpin to grupa osób, które połączyła pasja – kreatywność. Wierzymy w nieograniczone możliwości twórcze ludzkiego umysłu i pomagamy innym z nich korzystać. Efektem prowadzonego przez nas procesu twórczego są konkretne rozwiązania i produkty. W IdeaSpin stawiamy na oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów przez ukierunkowanie pracy dedykowanego zespołu na konkretne rozwiązania.

 

Zajmujemy się realizacją procesów kreatywnych, których efektami są nowe rozwiązania, ulepszenia, rozwijanie już istniejących produktów czy usług. W pracy projektowej wykorzystujemy metodę design thinking, przy czym szczególną uwagę zwracamy na poszukiwanie nowych i skutecznych metod empatii. Od początku działalności skupiamy się szczególnie na osobach starszych, powyżej 65 roku życia. Jednym z naszych głównych celów jest jak najpełniejsze zrozumienie potrzeb seniorów. Owocem naszej wiedzy i doświadczeń jest autorski, unikatowy program „True Feelings” – Poczuj, co czują inni.

Zainwestuj lub zadaj pytanie

W tym celu wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Projekt dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – Poddziałanie 1.4.2 – Wsparcie MŚP poprzez instytucje otoczenia biznesu. Informacja o celach projektu, planowanych efektach, jego wartości i wkładu Funduszy Europejskich znajduje się TUTAJ.