Wydarzenie: Planowane zmiany w kodeksie pracy...
Wydarzenie: Planowane zmiany w...

Instytut Technik Węglowych

W Instytucie wierzymy, że dzięki naszym rozwiązaniom możemy pomóc wielu firmom tworzyć innowacyjne produkty w oparciu o technologię nanowęglową.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem koncentratów i dyspersji na bazie nanorurek węglowych. Naszym celem jest tworzenie najwyższej jakości wydajnych komponentów nanowęglowych, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań producentów. To zadanie realizujemy dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu, znajomości potrzeb rynkowych oraz aktywnej współpracy z przedsiębiorstwami.

Dla nas nanotechnologia może jeszcze więcej

W Instytucie Technik Węglowych prowadzimy zaawansowane badania w zakresie rozwijania technologii nanowęglowej, poprzez udoskonalanie nanorurek węglowych, ich oczyszczanie, chemiczne modyfikowanie i dyspergowanie. Jestesmy także otwarci na współpracę z innymi ośrodkami badawczymi i firmami komercyjnymi, aby poszerzać możliwości zastosowania nanotechnologii węglowej w sektorze przemysłowym i medycznym.

Wspieramy rozwój przedsiębiorstw

Dzielimy się swoją wiedzą naukową i doświadczeniem w zakresie wytwarzania i wykorzystywania materiałów na bazie nanorurek węglowych, aby wspierać naszych partnerów w tworzeniu nowoczesnych, trwałych i bezpiecznych dla środowiska rozwiązań opartych na technologii nanowęglowej.

Zainwestuj lub zadaj pytanie

W tym celu wypełnij poniższy formularz kontaktowy