Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży przed świętami...
Wydarzenie: Pobij rekord sprzedaży...

Nano-implant Sp. z o.o.

Nano-implant Sp. z o.o. to spółka uniwersytecka typu spin-off, wśród założycieli której są pracownicy Wydziału Chemii UMK w Toruniu (dr Aleksandra Radtke i dr hab. Piotr Piszczek, prof. UMK) oraz cieszący się uznaniem w Polsce i za granicą chirurg – prof. dr hab. n. med. Waldemar Jędrzejczyk – były pracownik Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK. Pozostali współudziałowcy to Centrum Transferu Technologii UMK Sp. z o.o. oraz przedsiębiorstwo specjalizujące się w wydruku modeli anatomicznych w technologii 3D w polimerze – PrintMed 3D S.A. z Grudziądza.

Spółka Nano-implant została założona w celu uruchomienia linii technologicznej medycznych implantów tytanowych nowej generacji, tzw. „szytych na miarę”, w oparciu o indywidualną dokumentację medyczną pacjenta.

Zainwestuj lub zadaj pytanie

W tym celu wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Projekt dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – Poddziałanie 1.4.2 – Wsparcie MŚP poprzez instytucje otoczenia biznesu. Informacja o celach projektu, planowanych efektach, jego wartości i wkładu Funduszy Europejskich znajduje się TUTAJ.